Capital Sports Ringtop 150, černá, horní nástavba, instalace na stěnu, kov

Horní nástavba Ringtop od CAPITAL SPORTS představuje funkční rozšíření, které se instaluje mezi horní hrazdu (upright tyč) a... více informací »
Capital Sports Ringtop 150
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
Horní nástavba Ringtop od CAPITAL SPORTS představuje funkční rozšíření, které se instaluje mezi horní hrazdu (upright tyč) a...

Horní nástavba Ringtop od CAPITAL SPORTS představuje funkční rozšíření, které se instaluje mezi horní hrazdu (upright tyč) a stěnu. Nástavba je určena pro všechny posilovací stojany (klece), polostojany či věže z edice Dominate.Nástavba je jednak praktická z hlediska zvýšení celkové výšky stojanu, jednak nabízí možnost upevnění lan na šplhání či zavěšení gymnastických kruhů na cvičení s vlastní vahou.Masivní konstrukce sestává ze 3mm silného kovu, který je ošetřen černou práškovou barvou a obsahuje příčné vzpěry na vysokou stabilitu.

Tento akční a ve slevě produkt Capital Sports Ringtop 150, černá, horní nástavba, instalace od oblíbené značky Capital Sports jednoduše najdete zde za výborné peníze. Levně za cenu 24 999 Kč.