Capital Sports Robrack, zavěšení lezeckého lana, 200 kg max., háček, nástěnná montáž

Zařízení CAPITAL SPORTS Robrack je praktický držák pro zavěšení lana na šplh pro přímou montáž na stěnu. Extrémně... více informací »
Capital Sports Robrack
2 297 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení CAPITAL SPORTS Robrack je praktický držák pro zavěšení lana na šplh pro přímou montáž na stěnu. Extrémně...

Zařízení CAPITAL SPORTS Robrack je praktický držák pro zavěšení lana na šplh pro přímou montáž na stěnu. Extrémně robustní kovová konstrukce má černé práškové lakování a je možné ji zatížit 200 kg. Umožňuje všestranné lezecké cvičení. CAPITAL SPORTS Robrack lze připevnit přímo do zdi venku nebo v místnosti pomocí 4 otvorů o průměru 1,7 cm. Podpůrné příčné vyztužení zajišťuje vysokou stabilitu. Vezměte prosím na vědomí, že produkt není určen pro montáž na sádrové příčky (dutiny a sádrokartonu atd.). Předpokladem pro správné a bezpečné používání tohoto zařízení je masivní stěna a odpovídající šrouby a hmoždinky ze stavebnictví.
Zcela unikátní produkt Capital Sports Robrack, zavěšení lezeckého lana, 200 kg max., háček, nástěnná lze koupit bez obtíží tady u nás zařazený v sekci hrazdy! Získejte akční produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu! Přední dodavatel Capital Sports vás obohatí o špičkový sortiment. za dobré ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce další kousky značky Capital Sports. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Capital Sports Robrack, zavěšení lezeckého lana, 200 kg max., háček, nástěnná od kvalitní značky Capital Sports lze koupit v naší internetové nabídce za výhodné peníze. Nyní pořídíte jen za 2 297 Kč.