Capital Sports Rookso Soft Jump Box, plyobox, černý, 15 cm

S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému... více informací »
Capital Sports Rookso Soft Jump
2 735 Kč
Ověřit dostupnost
S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému...

S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému úspěchu bez zranění.Pro tento účel má plyobox příjemnou výplň z velmi husté pěny a je také vhodný pro trvalé skokové zatížení. Jeho vnější materiál tvoří odolný vinylový potah, který lze snadno čistit.S výškou 15 cm umožňuje Soft Jump Box plyometrické skákání a Cross-Trainingový trénink v souladu s příslušnou úrovní výkonu a tréninkovými nároky. Pro náročnější trénink lze na sebe umístit několik boxů a spojit je pomocí suchých zipů.Rookso je ideálním doplňkem pro domácí tělocvičny nebo profesionální studia. Tento levný produkt seženete prostě na našich stránkách v rubrice plyometrické bedny! Vyberte si ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova!

Akční a ve slevě kus Capital Sports Rookso Soft Jump Box, plyobox, od společnosti se zárukou kvality Capital Sports k dostání v naší online nabídce ve výhodné akci! Za bezkonkureční cenu 2 735 Kč.