Capital Sports Rookso Soft Jump Box, plyobox, černý, 30 cm

S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému... více informací »
Capital Sports Rookso Soft Jump Box
4 249 Kč
Ověřit dostupnost
S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému...

S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému úspěchu bez zranění.Pro tento účel má plyobox příjemnou výplň z velmi husté pěny a je také vhodný pro trvalé skokové zatížení. Jeho vnější materiál tvoří odolný vinylový potah, který lze snadno čistit.S výškou 30 cm umožňuje Soft Jump Box plyometrické skákání a Cross-Trainingový trénink v souladu s příslušnou úrovní výkonu a tréninkovými nároky. Pro náročnější trénink lze na sebe umístit několik boxů a spojit je pomocí suchých zipů.Rookso je ideálním doplňkem pro domácí tělocvičny nebo profesionální studia.

Nejprodávanější produkt Capital Sports Rookso Soft Jump Box, plyobox, černý, od skvělého výrobce Capital Sports jde pořídit právě teď napořád výhodně. Ve skvělé akci za 4 249 Kč.