Capital Sports Shineater Plyo Box se třemi výškami 20 „24“ 30 „

Plyo Box Shineater značky Capital Sports nabízí svými třemi různě dlouhými stranami ideální výšku na výskoky pro každého.... více informací »
Capital Sports Shineater Plyo Box se třemi výškami 20 "24"
3 209 Kč
Ověřit dostupnost
Plyo Box Shineater značky Capital Sports nabízí svými třemi různě dlouhými stranami ideální výšku na výskoky pro každého....

Plyo Box Shineater značky Capital Sports nabízí svými třemi různě dlouhými stranami ideální výšku na výskoky pro každého. Výšky 20 „, 24“ a 30 „jsou určeny na plyometrické cvičení nebo na Cross-Training, přičemž každá výška představuje jiný stupeň obtížnosti. Box mimořádně oceníte při domácím cvičení, ale i v přírodě či profesionálních studiích. Tři označení výšky na stranách Plyo Boxu vám usnadní hledání té správné výšky při cvičení.Plyo Box je vyroben ze stabilního, 11vrstvého multiplexu s vysokou zatížitelností. Všechny díly jsou nahladko vybroušené a nalakované, čili box je vhodný i pro cvičení ve volné přírodě. Hrany boxu jsou zaoblené k zabránění nechtěným zraněním při nepovedeném skoku. Dva úchopové otvory slouží pro snadné přenášení boxu.Pro zvýšení stability boxu jsou sousední strany nejen navzájem přišroubovány, ale i zaklíněny.Prosím, berte na vědomí, že box je dodáván jako montážní sada, jejíž složení trvá přibližně 30 minut. Kvalitní a levný kus Capital Sports Shineater Plyo Box se třemi výškami 20 „24“ 30 “ máte možnost najít v pohodě tady a teď na našem webu v populární rubrice plyometrické bedny. Připravili jsme pro vás nové kusy z naší sekce za příznivou cenu!

Diskontní produkt Capital Sports Shineater Plyo od našeho předního výrobce Capital Sports jednoduše seženete právě nyní za extra cenu. Nabídky od 3 209 Kč.