Capital Sports Siedster, Ø 50 mm, zátěžové tahací saně z masivní oceli

Zátěžové tahací saně Siedster značky Capital Sports vylepší vaši kondici i sílu.Siedster zátěžové saně jsou určeny na... více informací »
Capital Sports Siedster
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Zátěžové tahací saně Siedster značky Capital Sports vylepší vaši kondici i sílu.Siedster zátěžové saně jsou určeny na...

Zátěžové tahací saně Siedster značky Capital Sports vylepší vaši kondici i sílu.Siedster zátěžové saně jsou určeny na cvičení v hale nebo i na louce ve volné přírodě: dvě masivní ocelové kolejnice umožňují tahání saní se závažím. Mezi kolejnicemi se nachází plošina s kolíkovým upínadlem s průměry 50 mm, který se hodí na naložení závaží s vnitřním otvorem 50,4 mm. Závaží lze naložit až do výše 60 cm, což umožňuje celkový náklad až 160 kg (8x 20 kg). V nabídce jsou také kotoučové závaží Bumper Plates od stejného výrobce.Přítlačné tyče na posouvání saní nabízejí rychloupínače na jejich snadné přemístění na druhou stranu saní. I na ně lze dodatečně naložit další závaží s vnitřním otvorem 50 mm. Sáňky samozřejmě nabízejí také možnost připevnění brzdících popruhů či tažného lana.Prosím, mějte na vědomí, že tažné popruhy a závaží nejsou součástí balení. Kvalitní a velmi žádaný produkt Capital Sports Siedster, Ø 50 mm, lze nakoupit také na stránkách umístěný v sekci zátěžové saně. Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné sekci za výborné peníze! U nás nabízíme více, mrkněte na další kousky od výrobce Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Capital Sports Siedster, Ø 50 mm, zátěžové od značky s dobrým jménem Capital Sports lze sehnat tady teď za outletovou cenu! Stojí teď u nás 8 099 Kč.