Capital Sports Sledster Plus, zátěžové saně, ocel, masivní, průměrØ50 mm

Se zátěžovými saněmi Sledster Plus od CAPITAL SPORTS rozvinete jednoduchým způsobem svou vytrvalost a sílu.Zátěžové saně... více informací »
Capital Sports Sledster Plus
9 299 Kč
Ověřit dostupnost
Se zátěžovými saněmi Sledster Plus od CAPITAL SPORTS rozvinete jednoduchým způsobem svou vytrvalost a sílu.Zátěžové saně...

Se zátěžovými saněmi Sledster Plus od CAPITAL SPORTS rozvinete jednoduchým způsobem svou vytrvalost a sílu.Zátěžové saně Sledster Plus jsou vhodné pro trénink v hale nebo venku na trávníku: Na dvou masivních 7 cm širokých ocelových kolejnicích klouže masivní konstrukce tažením nebo tlačením vpřed díky síle svalů. Mezi lištami je umístěna zatěžovací deska s 64 cm dlouhou svislou tyčí pro upevnění závaží. Jejich průměr 50 mm se ideálně hodí pro upevnění disků s 50 mm otvorem, čímž se tréninku přidá dodatečná hmotnost a více nároků pro trénink.Tlačné tyče pro posouvání zařízení Sledster Plus jsou opatřeny šroubovými uzávěry, takže jejich přemístění se na konci provádí pomocí několika kroků a trénink může hned dále pokračovat. Komu zátěž na středovém držáku nestačí, můžete naložit na 50 mm tyče na tlačení další závaží s otvorem 50 mm. Samozřejmě lze na zátěžové sáně od CAPITAL SPORTS upevnit i popruhy nebo posilovací lano pro tahání saní při chůzi nebo ve stoje.Vezměte prosím na vědomí, že popruhy ani závaží nejsou součástí dodávky.
Akční a ve slevě produkt naleznete mimo jiné tu na webu zařazený v kategorii zátěžové saně! Prozkoumejte skvělé výrobky z této oblíbené kategorie za outletovou cenu.

Nejprodávanější výrobek Capital Sports Sledster Plus, zátěžové saně, ocel, masivní, od značky s dlouholetou tradicí Capital Sports jde pořídit u nás nyní za příznivou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 9 299 Kč.