Capital Sports Stormstrike 2k, černý, crossový trenažér, ergometr, do 120 kg

Ergometr CAPITAL SPORTS Stormstrike 2k je inovativní ergometr pro domácí použití. Šlápněte do pedálů a vytáhněte své tělo na... více informací »
Capital Sports Stormstrike 2k
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Ergometr CAPITAL SPORTS Stormstrike 2k je inovativní ergometr pro domácí použití. Šlápněte do pedálů a vytáhněte své tělo na...

Ergometr CAPITAL SPORTS Stormstrike 2k je inovativní ergometr pro domácí použití. Šlápněte do pedálů a vytáhněte své tělo na maximum, protože zde trénujete celé tělo najednou, posilujete svaly, zlepšujete vytrvalost a spalujete mnohem více kalorií než na běžném stroji v domácí posilovně. O intenzivní trénink se stará moderní ventilační odpor: ventilátor je poháněn řetězovým pohonem. Vznikající proudění vzduchu klade tréninkový odpor – čím rychleji šlapete, tím větší odpor kladete. Tímto způsobem je cross trenažér rovněž vhodný pro začátečníky i profesionály a prakticky nikdy neklade tvým tréninkovým nárokům mechanické meze! Abyste na ergometru CAPITAL SPORTS Stormstrike 2k netrénovali jen nohy, jsou pedály připojeny jako crossový trenažér s madly. Tím je dosaženo přirozeného synchronního pohybu jako při běhu a celé tělo je v pohybu. Díky nastavitelnému sedadlu je trénink velmi pohodlný a umožňuje přizpůsobení individuální tělesné velikosti. Stále viditelný tréninkový počítač sleduje údaje o vašem výkonu a zobrazuje ujetou vzdálenost, čas cvičení, celkovou vzdálenost a spálené kalorie. S trenažerem CAPITAL SPORTS Stormstrike 2k můžete trénovat bez omezení! Kolo X-bike se dodává jako montážní sada, jejíž sestavení trvá přibližně 30 minut. Dostupné verze: černá, stříbrná (produkt 10030434) Tento nejprodávanější kousek Capital Sports Stormstrike 2k, černý, crossový trenažér, ergometr, do 120 kg jde získat taky tady na našich stránkách ve známé sekci cyklotrenažéry. Mrkněte na parádní produkty z naší kategorie za extra cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný dodavatel Capital Sports má na skladě top sortiment.. A to je teprve začátek!

Kvalitní a žádaný výrobek Capital Sports Stormstrike 2k, od předního výrobce Capital Sports snadno získáte nyní ve výhodné akci. Nyní získáte od 5 699 Kč.