Capital Sports Stret 48 LB, držadlo na kladkostroj, 48“, ocel, pochromované

Vše pevně pod kontrolou! S CAPITAL SPORTS Stret 48 LB držadlem máte na kladce vše pevně pod kontrolou. Chromovaná rukojeť se dvěma... více informací »
Capital Sports Stret 48 LB
Vše pevně pod kontrolou! S CAPITAL SPORTS Stret 48 LB držadlem máte na kladce vše pevně pod kontrolou. Chromovaná rukojeť se dvěma...

Vše pevně pod kontrolou! S CAPITAL SPORTS Stret 48 LB držadlem máte na kladce vše pevně pod kontrolou. Chromovaná rukojeť se dvěma možnostmi úchopu z oceli doplňuje váš kladkový systém a nabízí různé možnosti cvičení. Rýhované úchopové plochy o tloušťce 2,5 cm poskytují mimořádně bezpečný úchop i při vysoké hmotnostní zátěži. I se zpocenýma rukama jsou rukojeti naprosto protiskluzové. Nejlepší úchop kladky: S CAPITAL SPORTS Stret 48 LB úchop kladky. Hodně povedený produkt lze koupit mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v sekci adaptéry! Vyberte si ještě ostatní produkty z této populární rubriky za skvělou cenu.

Nový produkt Capital Sports Stret 48 LB, držadlo na od této skvělé značky Capital Sports snadno najdete právě teď za výprodejovou cenu! Nyní za 869 Kč.