Capital Sports Strikar, dřevěné gymnastické kruhy, rychlouzávěr, popruhy

Tréninkové kruhy od Capital Sports představují multifunkční zařízení na množství rozličných cvičení s vlastní hmotností.... více informací »
Capital Sports Strikar
949 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninkové kruhy od Capital Sports představují multifunkční zařízení na množství rozličných cvičení s vlastní hmotností....

Tréninkové kruhy od Capital Sports představují multifunkční zařízení na množství rozličných cvičení s vlastní hmotností. Ideálně určené na vzpírání či natahování svalů, díky možnosti snadného připevnění a nízké hmotnosti jsou ideálním tréninkovým partnerem.Cvičení s kruhy vyžadují sílu, koordinaci a hodně procvičování – nestabilita vyžaduje více síly než např. cvičení na stroji, čímž efektivněji procvičíte své svaly a koordinaci.Kruhy jsou vyrobeny z kvalitního březového dřeva a nabízejí bezpečný úchop. Odolné nylonové pásy s délkou 450 cm umožňují flexibilní nastavení při cvičení díky 15stupňovému značení. Kovové rychlouzávěry zajišťují bezpečnou stabilitu a rychlé nastavení délky pásu. Unikátní a žádaný produkt Capital Sports Strikar, dřevěné gymnastické můžete sehnat také tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice závěsné systémy, multitrainer. Připravili jsme pro vás podobné výrobky ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Oblíbená značka Capital Sports dodává top zboží. za super ceny! Nabídka platí do vyprodání zásob! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Capital Sports. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Capital Sports Strikar, dřevěné gymnastické kruhy, rychlouzávěr, originál od značky Capital Sports lze nakoupit právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně výhodně za 949 Kč.