Capital Sports Stringmaster, černý / modrý, veslovací trenažér, 100 kg, sklápěcí

Ať už pro trénink paží, nohou, břišních a zádových svalů nebo pro celkové zlepšení kondice: s veslovacím trenažérem... více informací »
Capital Sports Stringmaster
4 519 Kč
Ověřit dostupnost
Ať už pro trénink paží, nohou, břišních a zádových svalů nebo pro celkové zlepšení kondice: s veslovacím trenažérem...

Ať už pro trénink paží, nohou, břišních a zádových svalů nebo pro celkové zlepšení kondice: s veslovacím trenažérem CAPITAL SPORTS Stringmaster jste vždy o krok napřed. Vše můžete trénovat pomocí jednoho zařízení, stačí ho otevřít a trénink může začít. Na displeji tréninkového počítače můžete kdykoli zjistit, kolik záběrů jste již provedli, jak dlouho jste cvičili a kolik kalorií jste spotřebovali. Již po několika trénincích jasně pocítíte první výsledky: jste fit, silnější a zvládnete více pohybů během tréninku. Veslařský trenažér CAPITAL SPORTS Stringmaster lze použít nejen pro veslování. Jeho lanové kladky umožňují různé cviky vsedě nebo vestoje a pomáhají trénovat až 80 % svalů, koordinaci a držení těla. Po tréninku se veslovací trenažér složí a uloží tak, aby nezabíral mnoho místa. Ideální zejména pro malé byty! Dostupné verze: černá/modrá, stříbrná/černá (položka 10030538)
Výjimečný výrobek máte možnost dostat právě tu na našem webu v populární kategorii veslovací trenažéry! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této známé kategorie za rozumné peníze. Přední výrobce Capital Sports vám poskytuje top zboží . U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další prověřené produkty značky Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Capital Sports Stringmaster, černý / od známé kvalitní značky Capital Sports jednoduše naleznete u nás extra se slevou. Aktuálně v akci od 4 519 Kč.