Capital Sports Thoughbag, zátěžové pytel, sandbag, 5 kg, syntetická kůže

Zátěžový pytel CAPITAL SPORTS Toughbag přináší do tvého tréninku změnu: Trhání, kývání nebo údery, získáš všestranné... více informací »
Capital Sports Thoughbag
962 Kč
Ověřit dostupnost
Zátěžový pytel CAPITAL SPORTS Toughbag přináší do tvého tréninku změnu: Trhání, kývání nebo údery, získáš všestranné...

Zátěžový pytel CAPITAL SPORTS Toughbag přináší do tvého tréninku změnu: Trhání, kývání nebo údery, získáš všestranné tréninkové zařízení pro zvýšení síly a vytrvalosti, kdekoli budeš chtít! Tři proti roztržení odolné rukojeti z balistického nylonu ti dají plnou kontrolu nad pytlem Toughbag a umožní ti různé cviky.Zátěžový pytel CAPITAL SPORTS Toughbag je naplněno 5 kg těžké směsi z písku a odpadního hedvábného vlákna. Pěnové polstrování udržuje tvar zařízení Power Bag a tlumí každý náraz. Aby tvůj Toughbag dlouho udržoval tréninkovou formu, jeho vnější plášť je vyroben z odolné syntetické kůže s pevnými výztužnými pásy z balistického nylonu.Dostupné verze: 5 kg, 10 kg (produkt 10029878), 15 kg (produkt 10029879), 20 kg (produkt 10029880), 25 kg (produkt 10029881) Zajímavý výrobek Capital Sports Thoughbag, zátěžové jde získat nyní na stránkách umístěný v kategorii zátěžové pytle. Podívejte se na ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci.

Tento žádaný kus Capital Sports Thoughbag, zátěžové pytel, sandbag, 5 kg, od spolehlivého výrobce Capital Sports najdete tady a teď za akční cenu. Aktuálně v akci za 962 Kč.