Capital Sports Tyro S6, max. 350 kg, stříbrná, hrazda, nástěnná montáž

Shyby jsou účinným způsobem, jak procvičit velkou část svalů, zejména svaly zad, ramen a paží. S touto hrazdou získáte... více informací »
Capital Sports Tyro S6
889 Kč
Ověřit dostupnost
Shyby jsou účinným způsobem, jak procvičit velkou část svalů, zejména svaly zad, ramen a paží. S touto hrazdou získáte...

Shyby jsou účinným způsobem, jak procvičit velkou část svalů, zejména svaly zad, ramen a paží. S touto hrazdou získáte jednoduchého a efektivního tréninkového partnera v pohodlí domova.Extrémně robustní hrazda Tyro S6 značky CAPITAL SPORTS se skládá z pevné kovové konstrukce, která se upevňuje na stěnu. Dvě skupiny rukojetí nabízejí více možností úchopu pro provádění různých cviků. Pro mimořádně široký úchop v oblasti ramen jsou konce vodorovné tyče skloněny směrem dolů. Optimálního a bezpečného úchopu je dosaženo také jemným drážkováním.Pevná konstrukce nabízí maximální nosnost 350 kg, takže je vhodná pro různé váhové kategorie.CAPITAL SPORTS Tyro S6 je hrazda určená k pevné instalaci na zeď se snadnou montáží. Každý nosník má velké otvory pro bezpečnou montáž na silné stěny. Součástí dodávky jsou také zajišťovací kolíky.Upozorňujeme, že zařízení je dodáváno jako montážní sada. Montážní materiál není součástí balení.
Tento kvalitní produkt Capital Sports Tyro S6, max. 350 kg, stříbrná, hrazda, nástěnná montáž je dostupný lehce tu zařazený v sekci hrazdy! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! Věhlasná značka Capital Sports vás a vaše blízké obohatí o kvalitní výrobky se zárukou!

Neodolatelný výrobek Capital Sports Tyro S6, max. 350 kg, stříbrná, od našeho předního výrobce Capital Sports jednoduše můžete pořídit u nás teď v bezva akci! K sehnání zrovna v akci za 889 Kč.