Capital Sports velikost S, šedé, tréninkové tričko, pánské

Just another Day at the Bar! Tréninkové tričko CAPITAL SPORTS představuje dokonalý kousek oblečení na trénink či volnočasové... více informací »
Capital Sports velikost S
Just another Day at the Bar! Tréninkové tričko CAPITAL SPORTS představuje dokonalý kousek oblečení na trénink či volnočasové...

Just another Day at the Bar! Tréninkové tričko CAPITAL SPORTS představuje dokonalý kousek oblečení na trénink či volnočasové aktivity.Tričko skládá z mimořádně příjemné textilní směsi polyesteru (50 %), viskózy (25 %) a bavlny (25 %). Daná kombinace zajišťuje měkkost, přilnavost a zároveň i pevnost. Reprezentativní potisk trička s logem CAPITAL SPORTS na přední i zadní straně motivuje při náročném tréninku.Dostupné velikosti: S, M, L, XL
Tento levný produkt Capital Sports velikost S, šedé, můžete koupit v pohodě tady na stránkách v oblíbené kategorii pánská fitness trička! Nyní můžete získat oblíbené produkty z naší kategorie ve slevě. Tato vyjímečná značka Capital Sports vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty.! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte na více skvělých kousků od značky Capital Sports. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Capital Sports velikost S, šedé, tréninkové tričko, od společnosti Capital Sports jednoduše získáte tady a teď opravdu levně. Ve skvělé akci za 699 Kč.