Capital Sports WACONIA 170, 170 cm, hrazda, spojovací díl, kov, montáž na stěnu

CAPITAL SPORTS WACONIA 170 představuje praktickou doplňkovou hrazdu, která se instaluje mezi zdvihovou (upright) tyč a... více informací »
Capital Sports WACONIA 170
1 569 Kč
Ověřit dostupnost
CAPITAL SPORTS WACONIA 170 představuje praktickou doplňkovou hrazdu, která se instaluje mezi zdvihovou (upright) tyč a...

CAPITAL SPORTS WACONIA 170 představuje praktickou doplňkovou hrazdu, která se instaluje mezi zdvihovou (upright) tyč a stěnu.Mimořádně robustní hrazda sestává výhradně z kovu, který je navíc ošetřen práškovou barvou. Hrazda se spojuje s horní (upright) tyčí a připevňuje na stěnu. Její úchopová tyč má průměr cca 3,2 cm, čímž se hodí pro různé zdvihové cvičení, jako zdvihy, Muscle Ups nebo T2B.Na konci jedné strany se nachází křížová podpěra s vyznačeným logem Capital Sports. Délka 170 cm je vhodná pro začátečníky i pokročilé.Montáž doplňkové hrazdy WACONIA 170 trvá krátkou chvíli, její 1,4 cm velké vývrty zajišťují vysokou stabilitu. Tento zlevněný výrobek můžete sehnat bezprostředně tady na našem webu v sekci příslušenství ke strojům. Máme pro vás ještě ostatní kusy ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento vyjímečný výrobce Capital Sports vám může poskytnout prvotřídní produkty.!

Vysoce kvalitní výrobek Capital Sports WACONIA 170, 170 cm, od přední společnosti Capital Sports můžete pořídit právě teď v nabídce za parádní cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 569 Kč.