Centrální reproduktor Auna Linie-300-CN-BK, 35 W, černý

Auna Linie-300-CN je výkonnýcentrální reproduktor s 2 x 10 cm (4") středobasovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová... více informací »
Centrální reproduktor Auna Linie-300-CN-BK
Značka: Auna
708 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-CN je výkonnýcentrální reproduktor s 2 x 10 cm (4") středobasovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová...

Auna Linie-300-CN je výkonnýcentrální reproduktor s 2 x 10 cm (4″) středobasovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová technika a dobře sladěné komponenty v kombinaci s dřevěným korpusemvytvářejí mohutný a dynamický zvuk.Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehráváníbez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace.Aby reproduktor bez problémů zapadl do každého prostoru, vsadila Auna najednoduchý a elegantní design černé barvy a odnímatelný kryt. Zlevněný produkt lze pořídit rovněž na našich stránkách v oblíbené sekci centrální reproduktory! Nyní můžete koupit další zboží z této známé rubriky ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Auna pro vás vyrábí špičkové produkty za super peníze! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Vynikající kus Centrální reproduktor Auna Linie-300-CN-BK, 35 od skvělé značky Auna jednoduše seženete právě dnes za nejnižší cenu! Cenově vychází na 708 Kč.