Centrální reproduktor Auna Linie-300-CN-WN, 35 W, ořech

Auna Linie-300-CN je výkonnýcentrální reproduktor s 2 x 10 cm (4") středobasovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová... více informací »
Centrální reproduktor Auna Linie-300-CN-WN
Značka: Auna
929 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-CN je výkonnýcentrální reproduktor s 2 x 10 cm (4") středobasovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová...

Auna Linie-300-CN je výkonnýcentrální reproduktor s 2 x 10 cm (4″) středobasovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová technika a dobře sladěné komponenty v kombinaci s dřevěným korpusemvytvářejí mohutný a dynamický zvuk.Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehráváníbez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace.Aby reproduktor bez problémů zapadl do každého prostoru, vsadila Auna najednoduchý a elegantní design ořechového dřeva a odnímatelný kryt.Tento kvalitní a levný produkt Centrální reproduktor Auna Linie-300-CN-WN, 35 W, ořech lze zakoupit bez problémů na webu v populární rubrice centrální reproduktory. Najděte si oblíbené produkty z této sekce za výhodné peníze. V očích zákazníků populární značka Auna pro vás vyrábí prvotřídní výrobky za extra ceny! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od výrobce Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený kus Centrální reproduktor Auna Linie-300-CN-WN, od spolehlivé značky Auna můžete najít zde výhodně. Akční cena od 929 Kč.