Chladnička Klarstein HEA-MKS-12, černá, 24 l, 0 dB

Klarstein HEA-MKS-12 je spolehlivý matně černý minibar s kompaktními rozměry. Příjemný život někdy znamená nemuset se pohnout... více informací »
Chladnička Klarstein HEA-MKS-12
Značka: Klarstein
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein HEA-MKS-12 je spolehlivý matně černý minibar s kompaktními rozměry. Příjemný život někdy znamená nemuset se pohnout...

Klarstein HEA-MKS-12 je spolehlivý matně černý minibar s kompaktními rozměry. Příjemný život někdy znamená nemuset se pohnout z místa a mít vše, co potřebujeme přímo na dosah ruky. S minibarem Klarstein HEA-MKS-12 to není žádný problém. Potraviny a nápoje udrží čerstvé, aniž by v obytném prostoru zabral tolik místa jako obvyklá chladnička. Díky nízké hmotnosti ho můžete snadno přenést tam, kde ho potřebujete, např. na zahradu nebo kamkoliv, kde chcete podávat chlazené nápoje. Matně černá povrchová úprava umožňuje zařízení lépe zapadnout mezi jiná zařízení. Pro svůj design je tento minibar vhodný na i umístění v hotelích či ubytovnách. V souladu s nařízením EU č.: 1060/2010 a Zákonem o environmentálním označování výrobků uvádíme údaje: Energetická třída: B (v rámci škály od A + + + (nejvyšší) po G (nejnižší)) Roční spotřeba energie v kWh/rok: 169 (na základě výsledků standardního 24 hodinového testu. Reálná spotřeba závisí na způsobu používání a umístění zařízení.) Využitelný objem přihrádky na potraviny: 24 l Klimatická třída: N Klimatická třída „rozšířeného mírného pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 10° až 32°C symbol „SN“. Klimatická třída „mírného pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 16° až 32°C symbol „N“. Klimatická třída „subtropického pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 16° až 38°C symbol „ST“. Klimatická třída „tropického pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 16° až 43°C symbol „T“. Hlučnost v dB: 0 – měřeno v souladu se směrnicí 86/594/EWG Prosím, všimněte si, že dekorace není součástí balení.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Chladnička Klarstein HEA-MKS-12, černá, 24 l, 0 dB lze pořídit přímo na našem webu v sekci velké kuchyňské spotřebiče. Pořiďte si zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze!

Kvalitní a velmi žádaný kus Chladnička Klarstein HEA-MKS-12, černá, 24 l, 0 od odblíbeného výrobce Klarstein jednoduše můžete najít zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 4 799 Kč.