Chladnička Klarstein MKS-11, černá, 25 l, 25dB

Minilednička Klarstein Happy Hour je kompaktní a díky nejmodernějšímu chladicímu systému téměř neslyšitelná. Snadno se do ní... více informací »
Chladnička Klarstein MKS-11
Značka: Klarstein
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Minilednička Klarstein Happy Hour je kompaktní a díky nejmodernějšímu chladicímu systému téměř neslyšitelná. Snadno se do ní...

Minilednička Klarstein Happy Hour je kompaktní a díky nejmodernějšímu chladicímu systému téměř neslyšitelná. Snadno se do ní vejdou nápoje nebo občerstvení a zároveň si udržuje příjemnou, osvěžující teplotu. Do jejího prostorného interiéru se vejde vše. Klarstein Happy Hour Minibar může snadno plnit své chladicí úkoly na místech, kde je často nedostatek místa: v hotelových pokojích, altáncích, dětských a mládežnických pokojích nebo přímo v domácím párty sklepě. Požadovanou teplotu chlazení v rozmezí 5 až 15 °C lze zvolit pomocí otočného ovladače na zadní straně. Expert na tiché chlazení: Klarstein Happy Hour chladnička na nápoje poskytuje nápoje a občerstvení při osvěžujících teplotách a nízké provozní hlučnosti.

Žádaný výrobek Chladnička Klarstein MKS-11, černá, od našeho předního výrobce Klarstein můžete sehnat aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 4 299 Kč.