Digestoř Klarstein ACV-61B, ušlechtilá ocel, 60 cm

Digestoř Klarstein ACV-61B je přizpůsobena na odsávání pachů z menších a středně velkých kuchyní.Zařízení má pět... více informací »
Digestoř Klarstein ACV-61B
Značka: Klarstein
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Digestoř Klarstein ACV-61B je přizpůsobena na odsávání pachů z menších a středně velkých kuchyní.Zařízení má pět...

Digestoř Klarstein ACV-61B je přizpůsobena na odsávání pachů z menších a středně velkých kuchyní.Zařízení má pět různých programů, z nichž si můžete vybrat podle aktuální aktivity, a tři stupně intenzity odsávání.Nejvýkonnější stupeň dokáže z prostoru odsát až 165 metrů krychlových vzduchu.Odsávání přitom funguje na principu jednoho motoru, díky čemuž je zařízení energeticky úsporné a tiché.Pro 60cm šířku odvodové roury je Klarstein ACV-61B ideální do průměrných kuchyní.Zařízení můžete připevnit ke stěně nebo pod ledničku.Materiál potřebný k montáži je součástí balení. Kromě toho má digestoř integrovanou 40W lampu na osvětlení pracovní plochy a zpřehlednění situace v hrncích.Na ochranu vnitřních prostor před nečistotami v odvodové troubě a kanálu je zařízení navíc vybaveno vyměnitelným kovovým filtrem, který je možné čistit v myčce nádobí. Tento akční produkt Digestoř Klarstein ACV-61B, ušlechtilá ocel, 60 cm je k dostání jednoduše na našich stránkách umístěný v kategorii digestoře. Nyní můžete najít akční kousky z této populární sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Klarstein. Najdete je níže na této stránce. Přední značka Klarstein dlouhodobě prodává vynikající výrobky za super ceny! A to ještě není vše!

Tento designový produkt Digestoř Klarstein ACV-61B, ušlechtilá ocel, 60 od skvělé a známé značky Klarstein můžete koupit aktuálně za outletovou cenu! V akci za cenu 1 599 Kč.