Digestoř Klarstein RC90WS, ušlechtilá ocel, 90 cm, 630,5 m3/h

Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Digestoř Klarstein RC90WS je přizpůsobena na odsávání pachů ze... více informací »
Digestoř Klarstein RC90WS
Značka: Klarstein
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Digestoř Klarstein RC90WS je přizpůsobena na odsávání pachů ze...

Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Digestoř Klarstein RC90WS je přizpůsobena na odsávání pachů ze středně velkých a velkých kuchyní.Zařízení má tři stupně intenzity odsávání.Nejvýkonnější stupeň dokáže z prostoru odsát až 630,5 metrů krychlových vzduchu za hodinu.Odsávání je přitom energeticky úsporné a tiché.Pro 90cm šířku odvodové roury je Klarstein RC90WS ideální do luxusnějších kuchyní.Zařízení je určené k připevnění ke stěně.Materiál potřebný k montáži je součástí balení.Díky konstrukci z ušlechtilé oceli je tato digestoř obzvláště vhodný do moderních kuchyní.Kromě toho má integrované dvě 1,5 W žárovky na osvětlení pracovní plochy a zpřehlednění situace v hrncích.Na ochranu vnitřních prostor před nečistotami v odvodové troubě a kanálu je zařízení navíc vybaveno vyměnitelným kovovým filtrem, který je možné čistit v myčce nádobí.
Tento unikátní produkt Digestoř Klarstein RC90WS, ušlechtilá ocel, 90 cm, máte možnost najít bez obtíží tady na našem webu v populární kategorii digestoře. Podívejte se na ještě jiné produkty z naší kategorie za báječnou cenu! Tento výrobce Klarstein vám nabízí velmi kvalitní výrobky za mimořádně nízkou cenu. Přesvědčte se sami.

Exkluzivní produkt Digestoř Klarstein RC90WS, ušlechtilá ocel, 90 cm, od top značky Klarstein můžete získat v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Levně za 4 299 Kč.