Digestoř Klarstein TR90WS, ušlechtilá ocel, 90 cm, 340 m3/h

Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Digestoř Klarstein TR90WS je přizpůsobena na odsávání pachů ze... více informací »
Digestoř Klarstein TR90WS
Značka: Klarstein
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Digestoř Klarstein TR90WS je přizpůsobena na odsávání pachů ze...

Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Digestoř Klarstein TR90WS je přizpůsobena na odsávání pachů ze středně velkých a velkých kuchyní.Zařízení má tři stupně intenzity odsávání.Nejvýkonnější stupeň dokáže z prostoru odsát až 340 metrů krychlových vzduchu za hodinu.Odsávání je přitom energeticky úsporné a tiché.Pro 90cm šířku odvodové roury je Klarstein TR90WS ideální do luxusnějších kuchyní.Zařízení je určené k připevnění ke stěně.Materiál potřebný k montáži je součástí balení.Díky konstrukci z ušlechtilé oceli je tato digestoř obzvláště vhodná do moderních kuchyní.Kromě toho má integrovanou 40W žárovku na osvětlení pracovní plochy a zpřehlednění situace v hrncích.Na ochranu vnitřních prostor před nečistotami v odvodové troubě a kanálu je zařízení navíc vybaven vyměnitelným kovovým filtrem, který je možné čistit v myčce nádobí.
Tento zlevněný výrobek Digestoř Klarstein TR90WS, ušlechtilá ocel, 90 cm, 340 m3/h můžete koupit teď tady na webu umístěný v sekci digestoře! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online.

Tento neodolatelný výrobek Digestoř Klarstein TR90WS, ušlechtilá ocel, 90 od spolehlivé značky Klarstein máte možnost dostat na našich stránkách teď za super peníze. Nyní pořídíte za 3 299 Kč.