DURAMAXX Big Black Mike, přívěs na kolo, černý

Konec vlečení. S přívěsem za kolo Duramaxx Big Black Mike jsou rychle a bezpečně uloženy veškeré potřeby pro další výlet na... více informací »
DURAMAXX Big Black Mike
Značka: DURAMAXX
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Konec vlečení. S přívěsem za kolo Duramaxx Big Black Mike jsou rychle a bezpečně uloženy veškeré potřeby pro další výlet na...

Konec vlečení. S přívěsem za kolo Duramaxx Big Black Mike jsou rychle a bezpečně uloženy veškeré potřeby pro další výlet na kole. Zda pikniková deka a chladící taška na výlet v slunečný den nebo náhradní oblečení a toaletní taška pro delší jízdu na kole – to vše se vejde do prostorného 70 l přepravního boxu a je suverénně chráněný černou, vůči počasí odolnou krycí plachtou před vlhkostí. S nosností až 40 kg udrží i větší zátěže a zároveň zajišťuje optimální stabilitu a bezpečnost při jízdě a především při brzdění. I při nakupování je nákladní vozík Big Black Mike velkou podporou. Na jeho pevnou kovovou konstrukci lze naložit až 2 nápojové bedny a odvezete je až domů bez únavy. Alternativně jej lze jednoduše odebrat z kola a použít jako vozík – vysoké oj s kulovou spojkou se postará o super rychlou montáž. Rukojeti mají příjemnou výšku pro ruční tažení a díky připevnitelnému stojanu je možné odstavit přívěs Duramaxx bezpečně na dlaždicích, štěrku nebo na louce. Přívěs Big Black Mike jezdí na dvou 16″ pneumatikách se vzduchovou náplní, které se dají během několika sekund připojit a odpojit pomocí zaklapnutí tlakové páky. Přes praktické automobilové ventily lze pneumatiky jednoduše naplnit na čerpacích stanicích nebo v obchodech s jízdními koly – pumpování se standardními vzduchovými pumpami je také možné. Hrubý profil pneumatik poskytuje boční oporu a směrovou stabilitu na každém povrchu. Dostupné barvy: černá, modrá. Tento unikátní produkt DURAMAXX Big Black Mike, lze nakoupit lehce na webu v populární kategorii sport! Připravili jsme pro vás ještě další kusy z této rubriky za internetové ceny. Významný dodavatel DURAMAXX představuje vysoce kvalitní výrobky za skutečně nízé ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele DURAMAXX. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek DURAMAXX Big Black Mike, přívěs na kolo, od kvalitní společnosti DURAMAXX máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. Akční cena od 2 799 Kč.