DURAMAXX BigBig Box, 40 l, 40 kg, přívěs na kolo, ruční vozík, vysoká oj, šedý

Přívěs na kolo BigBig Box od společnosti DURAMAXX je Váš věrný společník pro přepravu nákladů na kole – ať už pro... více informací »
DURAMAXX BigBig Box
Značka: DURAMAXX
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Přívěs na kolo BigBig Box od společnosti DURAMAXX je Váš věrný společník pro přepravu nákladů na kole – ať už pro...

Přívěs na kolo BigBig Box od společnosti DURAMAXX je Váš věrný společník pro přepravu nákladů na kole – ať už pro nakupování, na cestu na zahradu neboť ze zahrady, na piknik, nebo dokonce na větší výlet na kole. Bez problémů si v jeho 40litrové sklopné nákladní ploše najde místo každé zavazadlo, od přepravky minerální vody přes balík zahradnické zeminy až po spací pytel a stan. Na stabilní ocelový rám lze bez problémů uložit náklad až do 40 kg. Vzdejte se pro krátké přepravní vzdálenosti otravného auta a použijte místo toho Vaše kolo s přívěsem DURAMAXX BigBig Box: Vyhnete se tak stresující hledání parkovacího místa, zácpám a navíc prospějete sportem k svému zdraví.Na rám kola je přívěs upevněn pod sedadlem pomocí pevného připojovacího systému, který je součástí dodávky a garantuje, že se vozík sám nepohne. V případě potřeby lze zařízení BigBig použít jako normální ruční vozík. Proto má na své vysoké oji dva praktické úchyty spolu s gumovými ochrannými povrchy v příjemné výšce pro tažení nebo tlačení. Aby se při parkování nepřevrátil, osa končí v pevné základně.O bezpečnost v silničním provozu se postarají červené a bílé reflektory vpředu a vzadu a také dva zlaté odrazové reflektory na 16″ kolech. Ta jsou vyplněna vzduchem a mohou být během okamžiku odmontována a namontována pomocí tlakové páky. Automatické ventily se postarají o huštění pneumatik čerstvým tlakem na každé čerpací stanici, aniž byste se museli namáhat s pumpou.Dostupné barvy: šedá
Tento levný kus DURAMAXX BigBig Box, 40 l, 40 kg, přívěs na kolo, ruční vozík, vysoká oj, šedý máte možnost získat mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v rubrice cyklistika! Připravili jsme zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za super peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky DURAMAXX. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel DURAMAXX má prvotřídní produkty.!

Kvalitní produkt DURAMAXX BigBig Box, 40 l, 40 kg, přívěs na kolo, ruční vozík, vysoká od top výrobce DURAMAXX je k získání zde ve slevě! Teď za akční cenu 2 799 Kč.