DURAMAXX Ex Lantern, lapač hmyzu, UV-A lampa, modré světlo, 20 W

Už žádný otravný hmyz! Aby konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích... více informací »
DURAMAXX Ex Lantern
Značka: DURAMAXX
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Už žádný otravný hmyz! Aby konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích...

Už žádný otravný hmyz! Aby konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích nebo na schodištích, UV lapač hmyzu DURAMAXX Ex Lantern nekompromisně skoncuje s komáry a mouchami.Způsob činnosti je velmi jednoduchý. Energeticky úsporná UV žárovka neodolatelně přitahuje létající hmyz. Místo toho, aby obtěžoval lidi bodnutím a bzučením, letí rušitelé jako zhypnotizovaní k příjemnému modrému světlu lampy. Neodvratně přitom přijdou do kontaktu s drátěnou mřížkou pod vysokým napětím. Krátká, bezbolestná elektrická rána způsobí zabzučení a mrtví škůdci padnou do záchytné misky lapače hmyzu. To vše funguje naprosto bez hluku, chemických návnad, jedovatých sprejů nebo chytání hmyzu s novinami nebo plácačkou.Se spotřebou 20 W je UV lapač hmyzu DURAMAXX Ex Lantern vhodný pro úsporný nepřetržitý provoz. Aby bylo možné usmrcený hmyz snadno zlikvidovat, je záchytná miska vyjímatelná. Konstrukce ve tvaru lucerny může být buď umístěna v místnosti, nebo pomocí kroužku zavěšena na strop. Tento výjimečný produkt DURAMAXX Ex Lantern, lapač hmyzu, UV-A lampa, modré máte možnost koupit snadno tady a teď na našem webu ve známé kategorii lapače hmyzu. Nyní můžete najít další zboží z této rubriky snadno online.

Tento kvalitní a levný kus DURAMAXX Ex Lantern, lapač hmyzu, od odblíbeného výrobce DURAMAXX najdete zde teď výhodně. Aktuálně za super cenu 1 099 Kč.