DURAMAXX Ext. IČ blesk DuraMaxx CTV-IR Booster k fotoaparátu Grizzly

DuraMaxx CTV-IR Booster je externí infračervený blesk, který je ideálním doplňkem k fotoaparátu Grizzly určenému na focení... více informací »
DURAMAXX Ext. IČ blesk DuraMaxx CTV-IR Booster k
Značka: DURAMAXX
799 Kč
Ověřit dostupnost
DuraMaxx CTV-IR Booster je externí infračervený blesk, který je ideálním doplňkem k fotoaparátu Grizzly určenému na focení...

DuraMaxx CTV-IR Booster je externí infračervený blesk, který je ideálním doplňkem k fotoaparátu Grizzly určenému na focení extrémních míst a situací. Zařízení slouží k dodatečnému osvětlení tmavých míst, kam se nedostanou světelné paprsky. V případě velmi špatných světelných podmínek je možné současně použít více externích blesků, které se aktivují postupně. Díky velmi pohyblivé hlavě (360°) se zařízení dá skvěle přizpůsobit prostorovým podmínkám. Tento externí blesk dodáváme spolu s popruhy, které umožní bezpečné připevnění ke stromům s maximálním obvodem 1,5 m nebo jiným objektem. Zařízení má pevnou vodotěsnou konstrukci s maskáčový design, díky čemuž je přizpůsoben pro použití v přírodě.
Designový výrobek lze zakoupit snadno tu zařazený v rubrice outdoor a volný čas! Vyhledejte si ostatní produkty z naší sekce v bezva akci.

Tento výjimečný kousek DURAMAXX Ext. IČ blesk od společnosti DURAMAXX jednoduše najdete na našich stránkách za parádní cenu! Levně za 799 Kč.