DURAMAXX King Rex, 250l, přívěs na kolo pro psa, ocelové trubky, 40 kg

Přívěs pro psa na kolo King Rex od výrobce DURAMAXX je novým a bezpečným druhem převozu čtyřnohých miláčků. Díky vnitřnímu... více informací »
DURAMAXX King Rex
Značka: DURAMAXX
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Přívěs pro psa na kolo King Rex od výrobce DURAMAXX je novým a bezpečným druhem převozu čtyřnohých miláčků. Díky vnitřnímu...

Přívěs pro psa na kolo King Rex od výrobce DURAMAXX je novým a bezpečným druhem převozu čtyřnohých miláčků. Díky vnitřnímu prostoru o objemu 250 litrů a maximální nosnosti 40 kg nabízí King Rex dostatek místa pro pohodlný transport menších až středně velkých psů. Přívěs je zpevněn speciálně pro transport psů a je vybaven protiskluzovou, voduodpuzující spodní stěnou z umělé hmoty, aby se na ní vaše zvířátko dobře cítilo. Uzavíratelné chlopně se síťkami proti mouchám na přední a zadní straně usnadňují nástup zvířete do přívěsu a zajišťují optimální větrání. Při špatném počasí se dá celá přední chlopeň kompletně uzavřít průsvitnou plachtou.70 cm dlouhé přívěsová oj lze díky nainstalované spojce rychle a nekomplikovaně připevnit k zadnímu kolu. Pokud se přívěs nepoužívá, jeho konstrukce je sklopitelná a tím šetří místo.Pro bezpečnost na silnicích je přívěs vybaven i červeno-oranžovou výstražnou vlajkou, připevněnou na 145 cm dlouhé tyči, dále předními a zadními reflektory a dvěma zlatými odrazkami na 20″ kolech.Přívěs je dodáván jako montážní sada, jejíž poskládání trvá přibližně 10 minut.Dostupné barvy: černo-bílá, černo-červená (číslo produktu: 10027855)Prosím, mějte na vědomí, že k používání vlečky v dopravě musí ještě dozadu přimontovat světla. Ve slevě výrobek DURAMAXX King Rex, 250l, přívěs na kolo pro psa, jde nakoupit právě zde tady na našem webu v populární sekci cyklistika. Máme pro vás zcela nové produkty ze zmíněné sekce ve slevě. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete více produktů od výrobce DURAMAXX. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce DURAMAXX vám představuje vynikající zboží..

Oblíbený a kvalitní produkt DURAMAXX King Rex, 250l, přívěs na kolo pro psa, od skvělého a známého výrobce DURAMAXX získáte u nás teď za výprodejovou cenu! Cena již od 3 799 Kč.