DURAMAXX MD-002, detektor kovů, vodotěsná 21cm sonda, do hloubky 4m

Nesčetné řady našich prapředků nevkládali své bohatství na bankovní konta, dobrovolně či nedobrovolně ho předávali zemi, ve... více informací »
DURAMAXX MD-002
Značka: DURAMAXX
1 969 Kč
Ověřit dostupnost
Nesčetné řady našich prapředků nevkládali své bohatství na bankovní konta, dobrovolně či nedobrovolně ho předávali zemi, ve...

Nesčetné řady našich prapředků nevkládali své bohatství na bankovní konta, dobrovolně či nedobrovolně ho předávali zemi, ve které ho my máme šanci najít a potěšit se.Předpoklady k tomu, abyste dokázali vytáhnout peníze z kapes někdejších imperátorů, válečných hrdinů či obyčejných lidí jsou síla vůle a technika.Duramaxx Vám nabízí zařízení, které je dobře promyšlené v každém ohledu.Nastavitelná citlivost a schopnost rozlišovat mezi ušlechtilými a neušlechtilé kovy Vám pomohou pátrat úspěšně. Díky vodotěsné sondě můžete zařízení použít i na plážích, březích řek nebo při zhoršených povětrnostních podmínkách.Nastavitelná délka rukojeti, malá hmotnost a ergonomický tvar detektoru Vám umožní neúnavně hledat poklady třeba i celé hodiny.Pro detektor kovu platí, že dokáže najít předmět o velikosti amerického čtvrt dolaru do hloubky 18 centimetrů.
Kvalitní a oblíbený produkt DURAMAXX MD-002, detektor kovů, vodotěsná 21cm sonda, lze získat nyní na našem webu ve známé rubrice outdoor a volný čas. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Věhlasný dodavatel DURAMAXX vám představuje skvělé produkty !

Kvalitní a velmi žádaný kus DURAMAXX MD-002, detektor kovů, vodotěsná od značky se skvělou pověstí DURAMAXX je dostupný u nás právě za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 1 969 Kč.