DURAMAXX MD-061, detektor kovů, vodotěsný 16,5 cm

Nesčetné řady našich prapředků nevkládali své bohatství na bankovní konta, dobrovolně či nedobrovolně ho předávali zemi, ve... více informací »
DURAMAXX MD-061
Značka: DURAMAXX
1 049 Kč
Ověřit dostupnost
Nesčetné řady našich prapředků nevkládali své bohatství na bankovní konta, dobrovolně či nedobrovolně ho předávali zemi, ve...

Nesčetné řady našich prapředků nevkládali své bohatství na bankovní konta, dobrovolně či nedobrovolně ho předávali zemi, ve které ho my máme šanci najít.Předpoklady k tomu, abyste dokázali vytáhnout peníze z kapes někdejších imperátorů, válečných hrdinů či obyčejných lidí jsou síla vůle a technika. DURAMAXX Vám nabízí zařízení, které je dobře promyšlené v každém ohledu.Nastavitelná citlivost a schopnost rozlišovat mezi ušlechtilými a neušlechtilé kovy Vám pomohou úspěšně pátrat. Díky vodotěsné sondě můžete zařízení použít i na plážích, březích řek nebo při zhoršených povětrnostních podmínkách. Nastavitelná délka rukojeti, malá hmotnost a ergonomický tvar detektoru Vám umožní neúnavně hledat poklady třeba i celé hodiny.Pro detektor kovu platí, že dokáže najít předmět o velikosti amerického čtvrt dolaru do hloubky 18 centimetrů.Pro detektor kovu platí, že dokáže najít předmět o velikosti amerického čtvrt dolaru do hloubky 18 centimetrů. Povedený produkt je k sehnání v pohodě tu na našem webu v populární sekci outdoor a volný čas. Nyní koupíte zcela nové výrobky z naší rubriky za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele DURAMAXX. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt DURAMAXX MD-061, detektor kovů, od společnosti s úžasnou pověstí DURAMAXX jednoduše získáte aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 1 049 Kč.