DURAMAXX MD-062, detektor kovů, vodotěsný 20 cm, 3m hloubka

Detektor kovů DURAMAXX je komfortní zařízení na vyhledávání kovů s pokročilými funkcemi a dobrými uživatelskými vlastnostmi.... více informací »
DURAMAXX MD-062
Značka: DURAMAXX
2 019 Kč
Ověřit dostupnost
Detektor kovů DURAMAXX je komfortní zařízení na vyhledávání kovů s pokročilými funkcemi a dobrými uživatelskými vlastnostmi....

Detektor kovů DURAMAXX je komfortní zařízení na vyhledávání kovů s pokročilými funkcemi a dobrými uživatelskými vlastnostmi. Zařízení se od konkurenčních modelů odlišuje velkou hloubkou sondáže a funkcí Pinpointing na prostorové ohraničení místa nálezu.Vodotěsná sonda umožňuje pátrání na plážích, březích řek nebo při zhoršených povětrnostních podmínkách.Zkušení hledači pokladů si mohou nastavit rozlišování mezi ušlechtilými a neušlechtilé kovy, a tak dokáží předem vyfiltrovat méněcenné nálezy. Zařízení se dá pár tahy rozebrat na tři části, čímž je umožněno pohodlné přenášení. Malá hmotnost, polstrovaná loketní opěrka a úchytky zajistí pohodlí při delším hledání.Pro detektor kovu platí, že dokáže najít předmět o velikosti amerického čtvrt dolaru do hloubky 18 centimetrů.

Levný výrobek DURAMAXX MD-062, detektor kovů, vodotěsný 20 cm, 3m od výrobce s dobrým jménem DURAMAXX máte možnost najít u nás právě až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte od 2 019 Kč.