DURAMAXX MD-350, detektor kovů, 16,5 cm vodotěsná sonda

V podstatě jsem ho koupil, abych během dovolené u moře od sebe odlákal své děti. To by i velmi dobře fungovalo, kdybych... více informací »
DURAMAXX MD-350
Značka: DURAMAXX
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
V podstatě jsem ho koupil, abych během dovolené u moře od sebe odlákal své děti. To by i velmi dobře fungovalo, kdybych...

V podstatě jsem ho koupil, abych během dovolené u moře od sebe odlákal své děti. To by i velmi dobře fungovalo, kdybych nezáviděl, když ti dva vytáhli ze země starodávné mince, a uspokojili tak svou touhu po kovu. Je zcela jasné, že naše zem v sobě skrývá tisíce tajemství, které můžeme vyhrabat a vynést na denní světlo. Rozhodl jsem se, že příště si ušetřím kupování suvenýrů, protože ty nejlepší vzpomínky si tvoří a hledá každý sám. V poslední době si toto zařízení oblíbila i moje žena: používá ho, když hledá v zahradě věci, které do ní nepatří.Pro detektor kovu platí, že dokáže najít předmět o velikosti amerického čtvrt dolaru do hloubky 18 centimetrů.

Hodně žádaný produkt DURAMAXX MD-350, detektor kovů, 16,5 cm vodotěsná od značky s dlouholetou tradicí DURAMAXX pořídíte právě teď v nabídce skutečně výhodně! Akční ceny od 1 299 Kč.