DURAMAXX Shovel-I, skládací lopatka s taškou, kompasem, pilkou a otvírákem

Přežití lidského pokolení vždy záviselo na specifickém vývoji očí a rukou, a tedy na schopnosti konstrukce a použití... více informací »
DURAMAXX Shovel-I
Značka: DURAMAXX
299 Kč
Ověřit dostupnost
Přežití lidského pokolení vždy záviselo na specifickém vývoji očí a rukou, a tedy na schopnosti konstrukce a použití...

Přežití lidského pokolení vždy záviselo na specifickém vývoji očí a rukou, a tedy na schopnosti konstrukce a použití nástrojů. V sklápěcí lopatce se v jednom zařízení spojují různé nástroje pro různé činnosti.S tímto zařízením lze rozhrabat zem při kempování, při práci na zahradě a hledání pokladů, využije se i při táboráku a odřezání keříků či kořenů.S balením 11 x 4 x 16 cm a hmotností cca 350 g zabere skládací lopatka při túrách, případně v zavazadlech, nepatrný objem a váhu. Pomocí poutka ji lze mít při sobě na opasku.Pro detektor kovu platí, že dokáže najít předmět o velikosti amerického čtvrt dolaru do hloubky 18 centimetrů.
Tento akční a ve slevě produkt DURAMAXX Shovel-I, skládací lopatka je dostupný přímo tady na našich stránkách v oblíbené rubrice outdoor a volný čas. Nyní si můžete vybrat podobné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další skvělé produkty od značky DURAMAXX. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka DURAMAXX dlouhodobě vyrábí top výrobky .

Tento akční kus DURAMAXX Shovel-I, skládací lopatka s od známého předního výrobce DURAMAXX můžete nakoupit u nás za extra cenu! Nyní zakoupíte za 299 Kč.