DURAMAXX SIFTER-ACCY, síto pro hledání pokladů

Promyšlené lopatkové sítko pro nabírání, filtrování a oddělování zeminy a štěrku.Sítko je nástroj, určený k nabírání a... více informací »
DURAMAXX SIFTER-ACCY
Značka: DURAMAXX
299 Kč
Ověřit dostupnost
Promyšlené lopatkové sítko pro nabírání, filtrování a oddělování zeminy a štěrku.Sítko je nástroj, určený k nabírání a...

Promyšlené lopatkové sítko pro nabírání, filtrování a oddělování zeminy a štěrku.Sítko je nástroj, určený k nabírání a filtrování volné půdy a kamenů. Je to ideální nářadí pro hledače pokladů, u některých zahradních pracích a podobných činnostech.Síto pro hledačů pokladů, zahradníky atd.Horní rukojeťMateriál rukojeti: PVC1x síto15 x 15 x 22 cm (Š x V x H)
Ve slevě tento produkt lze zakoupit mimo jiné tu v kategorii outdoor a volný čas! Nyní pořídíte unikátní produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce DURAMAXX. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel DURAMAXX vás obohatí o top zboží..

Tento designový kus DURAMAXX SIFTER-ACCY, síto pro od značky se skvělou pověstí DURAMAXX můžete sehnat již dnes extra se slevou. Pouze nyní za 299 Kč.