Dvojice nástěnných reproduktorů QTX BC5A, 30 W RMS, černé

QTX BC5A je kvalitně působící reproduktorový systém, který můžete umístit na stěnu nebo strop. Balení obsahuje dva montážní... více informací »
Dvojice nástěnných reproduktorů QTX BC5A
Značka: QTX
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
QTX BC5A je kvalitně působící reproduktorový systém, který můžete umístit na stěnu nebo strop. Balení obsahuje dva montážní...

QTX BC5A je kvalitně působící reproduktorový systém, který můžete umístit na stěnu nebo strop. Balení obsahuje dva montážní držáky, díky kterým můžete reproduktory strategicky rozmístit v prostoru.Ideální na ozvučování hospůdek a menších prostor.Aktivní reproduktor má cinch vstup a jack vstup, které umožní připojení většiny audio zařízení, jakými jsou např. MP3 přehrávače, CD přehrávače, počítače apod. Ve spolupráci s pasivním reproduktorem má systém RMS výkon 30 W – můžete ho tedy využít i při organizování oslav a tancovaček.QTX BC5A Vám poslouží i jako klasický reproduktor a je vhodný i pro připojení k počítači, či HiFi soustavě.Vynikající produkt máte možnost koupit bez obtíží tady na našich stránkách zařazený v kategorii reproduktory na stěnu! Prozkoumejte zlevněné produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci.

Unikátní kus Dvojice nástěnných reproduktorů QTX BC5A, 30 od odblíbeného výrobce QTX máte možnost najít tady teď za výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 2 799 Kč.