Dvojice reproduktorů do auta Auna Goldblaster 5, 13 cm,1000W

Auna Goldblaster 5 jedvojice 13 cm (5") reproduktorů, které na sebe poutají pozornost silnýmzvukem a výrazným vzhledem.Díky... více informací »
Dvojice reproduktorů do auta Auna Goldblaster 5
Značka: Auna
499 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Goldblaster 5 jedvojice 13 cm (5") reproduktorů, které na sebe poutají pozornost silnýmzvukem a výrazným vzhledem.Díky...

Auna Goldblaster 5 jedvojice 13 cm (5″) reproduktorů, které na sebe poutají pozornost silnýmzvukem a výrazným vzhledem.Díky celkovému výkonu 1000 W, kvalitním výrobním materiálem a membránám, kterézajišťují jasné přehrávání středových poloh, se tyto reproduktory mohou pyšnitvynikajícím zvukem i při maximálním zatížení.Velké ASV oscilační cívky podporují čistotu zvuku a zvyšují celkový výkonzařízení.Dva neodymové výškové reproduktory vytvářejí obzvláště silné magnetické pole,které zvětšuje citlivost oscilačních cívek, což se projevuje na kvalitě zvuku.Své vynikající parametry prezentují reproduktory Auna Goldblaster 5 ve zlatémprovedení v kombinaci s černými prvky, které zvýrazňují kontrast zlatýchmembrán.Reproduktory jsou vhodné pro použití v ukázkových modelech aut, tunningovýchvozidlech a neposlední řadě i v každém dopravním prostředku, jehož majitel seztotožňuje s jejich zlatým designem. Nejprodávanější produkt Dvojice reproduktorů do auta Auna můžete dostat teď na našich stránkách zařazený v rubrice reproduktory do auta! Prozkoumejte zlevněné výrobky z této rubriky ve výprodejové akci! U zákazníků oblíbená značka Auna dlouhodobě prodává prvotřídní produkty za příznivé ceny. Udělejte radost sami sobě! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Dvojice reproduktorů do auta od našeho známého výrobce Auna snadno můžete získat zde za super cenu. Nyní za 499 Kč.