Dvojice věžových 4pásmových basreflexních reproduktorů LTC V

Velký věžový reproduktor od výrobce LTC sjednocuje kvalitní komponenty s lesklým designem. Pravé milovníky hudby přesvědčí... více informací »
Dvojice věžových 4pásmových basreflexních
Značka: LTC
7 199 Kč
Ověřit dostupnost
Velký věžový reproduktor od výrobce LTC sjednocuje kvalitní komponenty s lesklým designem. Pravé milovníky hudby přesvědčí...

Velký věžový reproduktor od výrobce LTC sjednocuje kvalitní komponenty s lesklým designem. Pravé milovníky hudby přesvědčí promyšlený 4pásmový systém bassreflex.Díky věžové konstrukci se reproduktor vejde i hodí do každého koutu bytu a prostřednictvím pozlacených svorek jej lze za okamžik připojit k domácímu kinu nebo zesilovači. Snímatelná přední deska reproduktorů umožňuje přímý pohled na nízko-středový a výškový reproduktor.Reproduktor LTC V7B zaručuje podmanivý zvuk a moderní design. Nový výrobek Dvojice věžových 4pásmových basreflexních reproduktorů LTC V pořídíte v pohodě tady na našich stránkách umístěný v sekci sloupové reproduktory. Nyní najdete podobné zboží z této oblíbené rubriky snadno online!

Akční kousek Dvojice věžových 4pásmových basreflexních reproduktorů LTC s pečetí kvality od značky LTC je k dispozici zde skutečně levně. Právě teď za cenu 7 199 Kč.