Electronic-Star Jack konektor na cinch, například pro připojení PC na mix

Audio kabel s 2x cinch konektorem pro 3,5 mm jack. Ideální pro připojení MP3 přehrávačů, notebooků atd.Dostatečná délka 1,5... více informací »
Electronic-Star Jack konektor na cinch
299 Kč
Ověřit dostupnost
Audio kabel s 2x cinch konektorem pro 3,5 mm jack. Ideální pro připojení MP3 přehrávačů, notebooků atd.Dostatečná délka 1,5...

Audio kabel s 2x cinch konektorem pro 3,5 mm jack. Ideální pro připojení MP3 přehrávačů, notebooků atd.Dostatečná délka 1,5 metru. Tento výjimečný produkt Electronic-Star Jack konektor na cinch, můžete dostat rovněž na našem webu umístěný v sekci kabely a příslušenství! Vyhledejte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Významná značka Electronic-Star dodává vysoce kvalitní výrobky. za výborné peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další zboží od značky Electronic-Star. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Electronic-Star Jack konektor na cinch, například pro připojení PC na od naší známé značky Electronic-Star jednoduše můžete najít aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Ve skvělé akci za 299 Kč.