Electronic-Star Jack konektor na PA kabel, 5 metrů

Pro připojení mezi zesilovačem (s 6,3 mm jack výstupem) a PA reproduktorem. S ochranou proti zalomení a 2x2, 85mm².Vhodný i pro... více informací »
Electronic-Star Jack konektor na PA kabel
399 Kč
Ověřit dostupnost
Pro připojení mezi zesilovačem (s 6,3 mm jack výstupem) a PA reproduktorem. S ochranou proti zalomení a 2x2, 85mm².Vhodný i pro...

Pro připojení mezi zesilovačem (s 6,3 mm jack výstupem) a PA reproduktorem. S ochranou proti zalomení a 2×2, 85mm².Vhodný i pro náš přenosný PA DJ systém.
Hodně oblíbený produkt Electronic-Star Jack konektor na PA kabel, 5 metrů můžete dostat taky tady u nás v populární sekci speakon kabely! Získejte ještě jiné zboží z této známé kategorie za výhodné peníze! To ale není vše, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další zboží od dodavatele Electronic-Star. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce Electronic-Star vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží..

Žádaný produkt Electronic-Star Jack konektor na PA kabel, 5 od populární značky Electronic-Star lze koupit právě nyní extra výhodně! Nyní za 399 Kč.