Electronic-Star Reproduktorový kabel 2 x 1,5 mm2, průhledný, 10m / + Kz

Flexibilní kabel s délkou vhodnou na "domácí použití". Jemná struktura z 0,12 mm drátů, 2 žílový kabel, jedna žíla je... více informací »
Electronic-Star Reproduktorový kabel 2 x 1
499 Kč
Ověřit dostupnost
Flexibilní kabel s délkou vhodnou na "domácí použití". Jemná struktura z 0,12 mm drátů, 2 žílový kabel, jedna žíla je...

Flexibilní kabel s délkou vhodnou na „domácí použití“. Jemná struktura z 0,12 mm drátů, 2 žílový kabel, jedna žíla je barevně odlišena. Kabel se může opticky lišit od kabelu na obrázku.Kabel z důvodu změny ve výrobě u našeho dodavatele nemusí být dodán na cívce. Bez ohledu na to, zda je kabel dodaný na cívce nebo ne, jsou všechny ostatní technické údaje správně.Kvalitní a levný výrobek najdete bezstarostně tady na stránkách v kategorii reproduktorové kabely! Prozkoumejte zlevněné výrobky ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu.

Tento exkluzivní kus Electronic-Star Reproduktorový kabel 2 x 1,5 mm2, průhledný, 10m od dodavatele s dlouholetou historií Electronic-Star máte možnost koupit na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Akční cena již od 499 Kč.