Elektrická kytara Chord CAL63, bílá, 6 strun, olše/javor

Chord CAL63 moderně zbarvená elektrická kytara, která zastíní tradiční tvary a mechaniku konkurence.Nudné tvary překoná svým... více informací »
Elektrická kytara Chord CAL63
Značka: Chord
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Chord CAL63 moderně zbarvená elektrická kytara, která zastíní tradiční tvary a mechaniku konkurence.Nudné tvary překoná svým...

Chord CAL63 moderně zbarvená elektrická kytara, která zastíní tradiční tvary a mechaniku konkurence.Nudné tvary překoná svým neortodoxním designem a rozšíří tak pole svého působení.Na výrobu této kytary bylo použito olšové, javorové a růžové dřevo (korpus, krk, resp. hmatník), jakož i kvalitní chrom (ladící mechanismus, struník atd.).Díky dvěma regulátorům tónu a jednomu regulátoru hlasitosti budete mít k dispozici vše, co je nezbytné pro dosažení zajímavého zvuku.Oblíbený produkt Elektrická kytara Chord CAL63, bílá, 6 strun, olše/javor lze sehnat taky na webu v oblíbené kategorii ozvučení. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Chord pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment za rozumné peníze. A to je teprve začátek.

Tento zlevněný výrobek Elektrická kytara Chord CAL63, od přední značky Chord jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Ceny již od 3 599 Kč.
Další produkty z kategorie Elektrické kytary