Fenton 5.0 systém domácího kina, 335 W, RMS, černý

Systém domácího kina Skytronic 5.0 je dokonale sladěný reproduktorový systém s plným zvukem a prostorově úsporným designem.Více... více informací »
Fenton 5.0 systém domácího
Značka: Fenton
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Systém domácího kina Skytronic 5.0 je dokonale sladěný reproduktorový systém s plným zvukem a prostorově úsporným designem.Více...

Systém domácího kina Skytronic 5.0 je dokonale sladěný reproduktorový systém s plným zvukem a prostorově úsporným designem.Více než 80 cm vysoké 3 pásmové přední reproduktory a 2 pásmový středový reproduktor zajistí jasné, brilantní dialogy a slušné basy v akčních scénách, které budou zvedat publikum ze sedadla.2 satelity/zadní reproduktory naplní místnost atmosférickým prostorovým zvukem. Celkem přináší reproduktorový systém 335 W RMS a zaručuje dokonalý kino/TV zážitek.Součástí systému domácího kina jsou odnímatelné přední panely i kompletní kabeláž, která disponuje dostatečnými délkami pro správnou instalaci komponentů ve vašem obývacím prostoru.Kromě vyvážených kvalitních zvukových vlastností nabízí pasivní 5.0 systém domácího kina od Skytronic sladěné komponenty a elegantní design, které se snadno začlení do každé domácnosti.

Velmi prodávaný kus Fenton 5.0 systém domácího kina, 335 W, RMS, od kvalitní značky Fenton můžete pořídit teď za výhodnou cenu. Výhodně za 5 899 Kč.