Fenton SHFB55B, 140 W, pár pasivních hifi regálových reproduktorů, černé

Set reproduktorů SHFB55B od společnosti Skytronic dá Vašemu obývacímu pokoji zvuk, který jste vždy chtěli.Výkonný 5" basový... více informací »
Fenton SHFB55B
Značka: Fenton
1 935 Kč
Ověřit dostupnost
Set reproduktorů SHFB55B od společnosti Skytronic dá Vašemu obývacímu pokoji zvuk, který jste vždy chtěli.Výkonný 5" basový...

Set reproduktorů SHFB55B od společnosti Skytronic dá Vašemu obývacímu pokoji zvuk, který jste vždy chtěli.Výkonný 5″ basový reproduktor přináší vyvážené středy a tvoří díky basreflexové konstrukci pěkné kulaté basy až do 20 Hz, zatímco 1″ výškový reproduktor doplňuje zvuk o brilantní detaily.Oba reproduktory jsou vhodné do jakéhokoliv regálu nebo se také dají použitím hmoždinek a šroubů namontovat na zeď. Oba dodávané 5m kabely nabízejí dostatek možností pro flexibilní umístění v místnosti.Kromě toho jsou také vhodné jako doplnění soukromého systému domácího kina.Exkluzivní produkt Fenton SHFB55B, 140 W, pár pasivních hifi regálových reproduktorů, jde sehnat snadno tu na webu zařazený v sekci regálové reproduktory. Nyní můžete koupit další produkty z této oblíbené rubriky snadno online!

Kvalitní produkt Fenton SHFB55B, 140 W, od značky s dlouholetou tradicí Fenton snadno můžete sehnat na našich stránkách za akční cenu. Cena od 1 935 Kč.