Fenton SPB-210 aktivní reproduktorový set 2x 25cm (10″)

FENTON SPB-210 je sada reproduktorů - skvělou kombinace aktivního a pasivního, ideální pro kvalitní zvuk a ocení ji zejména... více informací »
Fenton SPB-210 aktivní reproduktorový set 2x 25cm
Značka: Fenton
7 199 Kč
Ověřit dostupnost
FENTON SPB-210 je sada reproduktorů - skvělou kombinace aktivního a pasivního, ideální pro kvalitní zvuk a ocení ji zejména...

FENTON SPB-210 je sada reproduktorů – skvělou kombinace aktivního a pasivního, ideální pro kvalitní zvuk a ocení ji zejména mobilní DJ´s a účastníci firemních prezentací.Rozsah použití tohoto aktivního systému rozšiřují dva nezávislé mikrofonní vstupy a USB a SD / MMC porty, které umožňují přehrávání skladeb ve formátu MP3 z USB, SD a MMC paměťových médií jako jsou USB flashdisky a MP3 přehrávače. Kromě toho je možné tento systém reproduktorů propojit pomocí stereo RCA vstupu např. s CD přehrávačem, notebookem nebo jiným audiem.Pro kvalitní a věrný zvuk jsou zde výškové reproduktory a dva 25cm (10″) subwoofery. Díky tomu oceníte výkon 1200W max., který je dodáván čistě a hlasitě vašemu publiku.Boční madla usnadní přenášení z bodu A do bodu B a zase zpět.

Tento velmi žádaný kousek Fenton SPB-210 aktivní reproduktorový set 2x od společnosti s předním postavením na trhu Fenton pohodlně dostanete nyní výhodně. Teď za akční cenu 7 199 Kč.