Headsetový mikrofon Chord 171.857

QTX 171.857 je vynikající headsetový mikrofon, který řečníkům a zpěvákům poskytne dostatečnou volnost a neomezené možnosti. ... více informací »
Headsetový mikrofon Chord 171.857
Značka: Chord
799 Kč
Ověřit dostupnost
QTX 171.857 je vynikající headsetový mikrofon, který řečníkům a zpěvákům poskytne dostatečnou volnost a neomezené možnosti. ...

QTX 171.857 je vynikající headsetový mikrofon, který řečníkům a zpěvákům poskytne dostatečnou volnost a neomezené možnosti. Tento bezdrátový mikrofon je optimalizován pro snímání zpěvu a řeči. Díky extrémně úzké konstrukci pleťové barvy je mikrofon nenápadný a nepůsobí rušivě. Prosíme, všimněte si, že mikrofon dodáváme bez bodypacku. Mikrofon je kompatibilní např. se zařízením dostupným pod číslem 10005829. Porty: 3,5 mm jack (kabel/šroubovací jack) Optimalizovaný pro snímání zpěvu a řeči flexibilní konstrukce Kompatibilní s VHF a FM bodypack Typ mikrofonu: kondenzátorový Směrová charakteristika: jednosměrný 1 x mikrofon Délka kabelu: 1 m Cenově výhodný headsetový mikrofon kompatibilní s VHF a FM vysílači.
Tento žádaný produkt Headsetový mikrofon Chord 171.857 můžete získat zrovna na stránkách zařazený v kategorii ozvučení. Máme pro vás zcela nové kusy z naší sekce za akční cenu. Věhlasná značka Chord má v nabídce velmi kvalitní produkty. za výborné peníze. Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný a žádaný produkt Headsetový mikrofon Chord 171.857 s osvědčenou značkou Chord jde koupit právě teď u nás se slevou. Teď v akci 799 Kč.