Hi -fi zesilovač Auna AV2 – CD508 , stereo , ušlechtilá ocel

Auna AV2 - CD508 je sebevědomý hi -fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na... více informací »
Hi -fi zesilovač Auna
Značka: Auna
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Auna AV2 - CD508 je sebevědomý hi -fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na...

Auna AV2 – CD508 je sebevědomý hi -fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na spolupráci se standardní domácí hi -fi technikou. Na přední straně se nachází AUX vstup pro připojení externích audio komponentů, jako jsou MP3 a CD přehrávače nebo počítače. Na zadní straně jsou zas umístěny tři cinch linkové vstupy pro zapojení radio receiveru , magnetofonu , CD přehrávače nebo jiné techniky.Maximální výkon zařízení ( 600 W ) je dostatečný na intenzivní ozvučení domácích prostorů. Díky kvalitním komponentům má zesilovač dynamický a diferencovaný zvukový obraz s precizními basy a výškami, které je možné nastavovat pomocí vpředu umístěných regulátorů.Navenek působí velmi elegantně , má redukovaný ovládací panel a přední desku z ušlechtilé oceli .Na obsluhu zařízení je k dispozici i dálkové ovládání .V záznamu z hi-fi testu uvádí : Výhodou zesilovače Auna AV2 – CD509 je jeho integrovaný radio tuner – takováto kombinace je vidí jen zřídka … Hudební výkon dosahuje svého maxima na překvapivě vysoké úrovni a jeho funkce jsou ideálně přizpůsobeny pro každodenní používání . “ ( 06 / 2013 )
Zlevněný produkt Hi -fi zesilovač Auna AV2 – CD508 , stereo , ušlechtilá ocel je k dispozici rovnou tady u nás v populární kategorii 2.0 stereo hifi zesilovače! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Auna vám může nabídnout vynikající produkty. za výhodné ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Velmi žádaný produkt Hi -fi zesilovač Auna AV2 - CD508 , originál od výrobce Auna jednoduše můžete sehnat u nás za outletovou cenu! Nyní pořídíte od 2 599 Kč.