Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT, stříbrný, AUX, bluetooth

Auna AV2-CD508BT je sebevědomý hi-fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na... více informací »
Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT
Značka: Auna
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Auna AV2-CD508BT je sebevědomý hi-fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na...

Auna AV2-CD508BT je sebevědomý hi-fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na spolupráci se standardní domácí hi-fi technikou.Na přední straně se nachází AUX vstup na propojení s přenosnými audio zařízeními, jako jsou MP3 a CD přehrávače apod.Na zadní straně jsou zas umístěny tři cinch linkové vstupy pro zapojení radio receiveru, magnetofonu, CD přehrávače nebo jiné techniky.Pomocí cinch linkového výstupu je možné signál vést do dalších zařízení a díky bluetooth rozhraní je systém uzpůsoben pro bezdrátový streaming hudby ze smartphonů, tabletů a jiných bluetooth zařízení.Maximální výkon zařízení (600 W) je dostatečný na intenzivní ozvučení domácích prostor.Díky kvalitním komponentům má zesilovač dynamický a diferencovaný zvukový obraz s precizními basy a výškami.Navenek působí velmi elegantně, má redukovaný ovládací panel a přední desku z broušené oceli.Na obsluhu zařízení je k dispozici i dálkové ovládání.Dostupný v černé a stříbrné barvě.Kvalitní a levný produkt Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT, stříbrný, AUX, bluetooth naleznete prostě tu na webu v populární rubrice 2.0 stereo hifi zesilovače. Máme pro vás kvalitní výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kousek Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT, od populární značky Auna lze zakoupit u nás právě trvale výhodně. Výhodně za 2 799 Kč.