Ibiza AMP – 300 DJ PA koncový zesilovač 480W MOSFET

IbizaAMP – 300 je výkonný allround – zesilovač pro malé a střední akce jakéhokolivdruhu.Zvukovévlastnosti série Ibiza jsou... více informací »
Ibiza AMP – 300 DJ PA koncový zesilovač
Značka: Ibiza
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
IbizaAMP – 300 je výkonný allround – zesilovač pro malé a střední akce jakéhokolivdruhu.Zvukovévlastnosti série Ibiza jsou...

IbizaAMP – 300 je výkonný allround – zesilovač pro malé a střední akce jakéhokolivdruhu.Zvukovévlastnosti série Ibiza jsou vyvážené, a i při špičkovém výkonu vás přesvědčístabilitou a krátkým náběhem. Hlavní výhodou oproti konkurenci je různorodostpřipojení, které umožňuje spojení Ibizy AMP -300 téměř s každým setupem.Snadnápřenositelnost díky stabilnímu ocelovému krytu.Hodí se na 48cm (19“) stojan. Výjimečný produkt Ibiza AMP – 300 DJ PA koncový zesilovač 480W MOSFET dostanete právě nyní tady a teď na našem webu umístěný v kategorii zvuková technika! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této populární rubriky za super cenu.

Tento velmi oblíbený kousek Ibiza AMP – 300 DJ PA koncový od výrobce se zárukou kvality Ibiza můžete pořídit v naší internetové nabídce za výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 4 099 Kč.