Ibiza CUBE1812, 2.1 aktivní PA set 1x subwoofer, 2x satelit, 2x stativ,1200W

Rozsáhlý 2.1 DJ a PA reproduktorový set na ozvučení středně velkých akci. 8 dílů. "Ibiza Cube" je technicky a opticky vyladěný... více informací »
Ibiza CUBE1812
Značka: Ibiza
16 499 Kč
Ověřit dostupnost
Rozsáhlý 2.1 DJ a PA reproduktorový set na ozvučení středně velkých akci. 8 dílů. "Ibiza Cube" je technicky a opticky vyladěný...

Rozsáhlý 2.1 DJ a PA reproduktorový set na ozvučení středně velkých akci. 8 dílů. „Ibiza Cube“ je technicky a opticky vyladěný 2.1 set reproduktorů na ozvučení středně velkých podujatí. Gravitačným centrem PA setu je 46 cm (18 „) aktivní subwoofer, který táhne oba 30 cm (12“) pasivní reproduktory. K získání optimálního zvukového obrazu si můžete samostatně nastavit hlasitost mastra a hlasitost subwooferu. Na dokonalé doladění zvuku je k dispozici 2-pásmový ekvalizér. Se dvěma subwoofer bočními mikrofonními vstupy se PA set hodí zejména na akce zaměřené na mluvení a zpívání – semináře, konference, atď.Skutečným tahákem jsou možnosti montáže: Oba satelitní reproduktory mají hnízda, které umožní montáž na stativy (jsou součástí balení). Subwoofer má také hnízdo, čímž je umožněna pomocí tyčí (které nejsou součástí balení) dvoupodlažní montáž reproduktorů. Akční produkt Ibiza CUBE1812, 2.1 aktivní PA je k sehnání právě teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice ozvučení akcí a oslav. Vyberte si ještě další produkty z této kategorie z pohodlí domova! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na více skvělých kousků značky Ibiza. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato vyjímečná značka Ibiza svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží. za výborné peníze!

Super kousek Ibiza CUBE1812, 2.1 aktivní PA set 1x subwoofer, 2x od naší známé značky Ibiza snadno seženete u nás nyní trvale výhodně! Ve skvělé akci za 16 499 Kč.