Ibiza DS10, stojan na světla, T-tyč, černý

Stativ Ibiza DS10 L je ideální řešení pro mobilní baviče pro prostorově úsporné umístění vlastních světelných efektů a... více informací »
Ibiza DS10
Značka: Ibiza
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stativ Ibiza DS10 L je ideální řešení pro mobilní baviče pro prostorově úsporné umístění vlastních světelných efektů a...

Stativ Ibiza DS10 L je ideální řešení pro mobilní baviče pro prostorově úsporné umístění vlastních světelných efektů a také kufru a controlleru.Stojan má k dispozici 11 montážních možností pro světelné efekty a osvětlení. Světla jsou jednoduše upevněná na montážní body, a pak centrovaná. Kromě toho má zařízení Ibiza DS10 2 různé odkládací prostory například pro kufr a hardware.Stojan je rychle smontovaný i demontovaný. Díky skládací konstrukci a dodávané přenosné tašce je jeho přeprava jednoduchá.Vezměte prosím na vědomí, že zobrazené světelné efekty nejsou součástí dodávky.
Hodně povedený produkt jde pořídit bezstarostně na našich stránkách ve známé rubrice stojany na světla. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Ibiza. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento nejprodávanější výrobek Ibiza DS10, stojan na světla, T-tyč, od společnosti s dlouholetou tradicí Ibiza jednoduše získáte zde nyní trvale výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 2 999 Kč.