Ibiza LED Derby LED diodový efekt, DMX, RGBW

Ibiza LED Derby jeotočný světelný efekt, jehož ostré světelné paprsky prostoupí i nejhustšívzduch v klubech. Efekt má... více informací »
Ibiza LED Derby LED
Značka: Ibiza
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Ibiza LED Derby jeotočný světelný efekt, jehož ostré světelné paprsky prostoupí i nejhustšívzduch v klubech. Efekt má...

Ibiza LED Derby jeotočný světelný efekt, jehož ostré světelné paprsky prostoupí i nejhustšívzduch v klubech. Efekt má přednosti LED techniky: nízká spotřeba energie,nepatrná tvorba tepla a dlouhá životnost.S pomocí DMX controlleru je LED Derby ovladatelný i z dálky. 8 kanálů je kdispozici pro precizní přizpůsobení barev. Přístup k nastavení je samozřejmětaké možný na Butterfly světelném efektu. Alternativně lze LED Derby přepnoutna ovládání hudbou.Díky integrovanému mikrofonu efekt rozpoznává tempo hudby a mění barvy, pohyb arychlost, odpovídající rytmu. Citlivost mikrofonu je možné pohodlně nastavitpomocí otočného regulátoru. Zařízení je vhodné díky rukojeti i pro montáž nastrop. Zlevněný výrobek Ibiza LED Derby LED naleznete pohodlně tu na našich stránkách umístěný v rubrice inteligentní světla! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další vybrané produkty značky Ibiza. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Ibiza LED Derby LED diodový od dodavatele se skvělou pověstí Ibiza můžete nakoupit u nás nyní ve výprodejové akci. Výhodně za skvělou cenu 3 299 Kč.